П`ятниця
19.04.2024
05:05
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Сайт Спільноти ФОС в Старому Острополі

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Test forum » Моя зустріч з Господом (Зустріч з Ісусом, з Богом Отцем, зі Святим Духом)
Моя зустріч з Господом
jurauaДата: Вівторок, 01.12.2009, 10:51 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Думаю, що багато з нас можуть поділитись досвідом зустрічі з Ісусом, досвідченням любові Отця, а також тихого і, можливо, іноді непомітного діяння Святого Духа в нашому житті....

Додано (20.11.2009, 11:34)
---------------------------------------------
Прогулянка з Ісусом
Моя зустріч з Ісусом найчастіше відбувається в тиші, на самоті. Поруч нашого храму Божого Милосердя є велика посадка дерев, котра тягнеться через поля на протязі кількох кілометрів. Там зазвичай дуже тихо, а навколо гарна природа, особливо влітку. Впродовж цієї посадки дерев прокладена широка стежина, по котрій я люблю прогулюватись. В цей час роздумую над моїм життям, роздумую над Божою волею у моєму житті. Коли прогулююсь, розмовляю з Ісусом, наче з приятелем, Він є уважним слухачем і мудрим порадником. Коли з Ним розмовляю, десь глибоко в серці відчуваю Його тиху присутність. Йому завжди можу розповісти те, що ніяк не можу довірити комусь іншому, щось сокровенне. Коли прошу в Нього поради, Він неодмінно дає її - десь глибоко в серці народжуються думки, роздуми, котрі приводять мене до розуміння тієї ситуації про котру Господа запитую. Не розумію до кінця, яким чином це відбувається, але я починаю розуміти дію Господа в цій ситуації і в моєму серці запановує мир. Під час цієї прогулянки забуваю про час, так завжди відбувається, коли я зустрічаюсь з Ісусом.

Ісус промовляє через Слово
Часто трапляється так, що я потребую конкретної поради Ісуса і тоді моїм провідником стає Слово Боже. Одна сестра-францисканка навчила мене розмовляти з Господом через Святе Письмо, адже Слово Боже - це уста Господа, треба лише навчитись слухати. Отож на початку маю втихомирити моє серце і усвідомити, що зараз до мене буде промовляти Господь і яке б Слово я не відкрив, маю над ним пороздумувати і прийняти ту правду, котру Господь хоче мені відкрити.
Тоді прошу Святого Духа, щоб наповнив моє серце і дав розуміння того Слова, котре Він хоче до мене промовити. Усвідомлюю яке я маю запитання до Господа, або прохання, або прагнення щоб Господь пролив світло на якусь конкретну ситуацію в моєму житті, або просто потребую Божої настанови.
Тоді беру в руки Святе Письмо і відкриваю його тричі навмання (можна перший раз відкрити на Старому Заповіті, другий раз на Діяннях апостолів або посланнях апостолів, а третій раз - на Новому Заповіті). При кожному відкритті Слова читаю той уривок, на котрий відразу впаде мій погляд, записую його і після трьох записаних уривків починаю над ними роздумувати, просячи Святого ДУха про дар розуміння Цього Слова.
Часто трапляєтья так, що Господь говорить прямо і я відразу розумію, але трапляється і так, що Слово є не зрозумілим для мене, але не потрібно його відразу відкидати, краще зберегти записане Слово і раз від разу переглядати його, прийде час, коли Господь неодмінно відкриє його значення.
Іноді Слово буває настільки правдивим про мене, що мені важко його сприйняти, тоді знову прошу Святого Духа, щоб навчив мене правдиво дивитись на себе і приймати всі зауваження з покорою. Багато завдячую ФШЄ, тому що саме там Ісус навчив мене відкривати Йому своє серце.

Додано (01.12.2009, 10:51)
---------------------------------------------
Брати і сестри, заохочую вас до ділення. Ви також можете написати про вашу зустріч з Ісусом, можливо для когось ваше ділення допоможе зробити крок назустріч Господу... Вже більше ніж 30 переглядів даної теми, але ніхто так і не наважився дати своє свідоцтво. Не будьте байдужими, напишіть.

Повідомлення відредагував juraua - Вівторок, 01.12.2009, 10:54
 
Форум » Test category » Test forum » Моя зустріч з Господом (Зустріч з Ісусом, з Богом Отцем, зі Святим Духом)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: