П`ятниця
29.03.2024
16:56
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Сайт Спільноти ФОС в Старому Острополі

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Test forum » Книги (Може хтось прочитав цікаву книжку, поділіться цим скарбом)
Книги
jurauaДата: Четвер, 10.12.2009, 11:13 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Я сам дуже люблю читати і прочитав багато як художніх, так і духовних книг. Зі свого досвіду знаю, що серед великої кількості різноманітних книг іноді зустрічаються справжні перлини, котрими так хочеться поділитись з іншими. Тому, брати і сестри, поділіться своїми перлинами, котрі, можливо потрапляли до ваших рук.

Було б добре, як би поруч з назвою книжки і її автором ви могли написати короткий зміст цієї книжки і ваші враження від неї.

Додано (11.11.2009, 18:25)
---------------------------------------------
Однією з моїх найперших "перлин" була книжечка "Доброе утро, Святой Дух", котру написав один відомий протистантський пастор Бенні Хін.

В цій книжці він описує, як подружився зі Святим Духом, це просто дивовижне свідоцтво. Ось Кілька уривків з його книжки:

...Я лежал на кровати, как вдруг почувствовал, что кто-то стаскивает меня с нее, причем, явно желая, чтоб я встал на колени. Ощущение было странным, но совершенно реальным и таким сильным, что не мог противиться... И вот в полной темноте у себя в комнате я встал на колени....
И я начал молиться: "Святой Дух, Кэтрин Кульман сказала, что Ты ее друг...". Слова очень медленно сходили с моих уст: "Мне кажется, я не знаю Тебя. До сегодняшнего дня я думал, что знаю, но после этого собрания понял, что на самом деле не знаю. Мне кажется, я не знаю Тебя".
Затем, подняв руки, я спросил с детской доверчивостью: "Можно, я познакомлюсь с Тобой? И правда, можно ли познакомиться с Тобой?"
Я осторожно подумал: "Правильно ли я делаю? Можно ли так разговаривать со Святым Духом?" Затем я решил: "Если я искренен в этом, Бог покажет - прав я или нет".... Я стал задавать себе вопросы: "Можно ли вправду познакомиться со Святым Духом? Случается ли такое в действительности?"
Мои глаза были закрыты. И вдруг, будто под действием электрического тока, мое тело начало дрожать... Неожиданно я ощутил теплое одеяло Божьей силы... мое тело трепетало от силы Божьего Духа.
Засыпая, я еще не осознавал величия перемен, пришедших в мою жизнь.

Я проснулся очень рано. Мне не терпелось поговорить с новым другом. Первые слова, сказанные Ему мною, были: "Доброе утро, Святой Дух"...

...Я много раз видел на публичных собраниях, как Святой Дух собирался что-то сказать, но Его останавливали разные плотские проявления. В такие сокровенные моменты я чувствовал, как Святой Дух уходил.
Святой Дух не боец, Он наполнен любовью. Если ты Ему противишься, Он просто уйдет. Он не как сатана, который, по Библии, будет "улепетывать" от тебя, если ты ему противостанешь. Святой Дух не побежит от тебя в страхе, но скорее Он покинет тебя с раненым сердцем. Если Святой Дух огорчен, Он тихо уйдет. Если Святой Дух угашен, Он неслышно удалится. Печально думать, что люди могут раздражать или пытаться "утихомирить" такую любящую личность...
Я все еще не могу вспоминать без слез, как Кэтрин Кульман плакала с таким страданием в Питтсбурге: "Пожалуйста! Не раньте Его. Он - это все, что у меня есть"...

Книжечка дуже захоплює, я прочитав її на одному подиху.
Для мене вона стала великим відкриттям і початком моєї дружби зі Святим Духом. Адже до того Святий Дух, як особа, був мені невідомий. А після прочитаного - став моїм найкращим Другом.

Якщо хтось зацікавиться, ось посилання на інтернет-сторінку, де цю книжку можна переглянути:
Бенни Хинн "Доброе утро, Святой Дух" http://logoslib.com/content/view/87/41/1/0/

Додано (11.11.2009, 19:59)
---------------------------------------------
Пам'ятаю, що на третьому курсі ФШЄ потрібно прочитати дві книжечки Джона Пауелла Ці книжечки рідко трапляються на поличках крамниць, тому я вирішив дати посилання, за допомогою котрих ці книжечки можна завантажити з інтернету:

Джон Пауэлл "Как устоять в любви" http://www.for-real-man.info/links.php?id=304

Джон Пауэлл "Почему я боюсь любить" http://put.ucoz.ru/load/0-0-0-69-20

Додано (10.12.2009, 11:13)
---------------------------------------------
Дуже корисними для роздумів, а також для організації різних зустрічей і сценок, є книжечки Бруно Ферреро, котрі називаються "Короткі історії для душі"
Ось кілька посилань на ці книжечки:
"Троянда також важлива" - http://www.ukrcenter.com/library/read.asp?id=5778
"Спів польового цвіркуна" - http://www.ukrcenter.com/Library/read.asp?id=6730
Серія "Короткі історії для душі" - http://www.svichado.com/catalog/hudozhnya_literatura/seriya_korotki_istoriji_dlya_dushi.html

Я хотів би написати деякі з цих історій, але не можу вже нічого добавити до тих пір, поки хтось не напише в цій темі.

Повідомлення відредагував juraua - Четвер, 10.12.2009, 11:50
 
NatashaДата: Понеділок, 14.12.2009, 13:28 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Юрочка я тобі дуже вдячна за те що можу прочитати ці історії для душі я мала декілька книжок Бруно Ферреро але пороздавала і вже немаю, тому для мене це просто знахідка
 
jurauaДата: Вівторок, 29.12.2009, 14:45 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Дуже вдячний тобі, Наташо, за твою відповідь в цій темі! Справа в тому, що всі мої повідомлення додаються в одне велике повідомлення до тих пір, доки хтось інший не напише своє повідомлення в даній темі. А розмір одного повідомлення обмежений, тому я вже не міг нічого додати.
Тому тепер я знову маю нагоду продовжити список цікавих книг smile

Ще одною знахідкою для мене стала невеличка книжечка "От иллюзии к истине" - це просто неймовірне свідоцтво однієї жінки, лікаря-стоматолога, її звати Глорія Поло котра живе в Колумбії. Ось якими словами розпочинається її свідоцтво:
"Я стояла перед вратами рая и ада..."
Справа в тому, що одного дня, а це сталось 5 травня 1995р., коли Глорія разом зі своїм чоловіком і племінником під дощем йшли в напрямку стоматологічного факультету, сталось щось просто неймовірне - в них влучила блискавка.
Та окрім того, що Господь вчинив велике чудо - оживив повністю обвуглене тіло жінки і заставив битись її серце після двохгодинної зупинки (що з точки зору медицини є просто неможливим), але Господь дав можливість Глорії пережити щось набагато більше - зустріч з Ним в стані клінічної смерті... ця зустріч повністю перевернула життя Глорії, а її свідоцтво заставило задуматись тисячі людей над сенсом свого життя. Скачати цю книжку можна за ось цим посвланням:
http://www.i-h-s.eu/www/gloria/htdocs/testimonio/testiRUSword.doc
А це її сайт: http://gloriapolo.net/

Додано (29.12.2009, 14:45)
---------------------------------------------
Хочу сказати, що мене завжди цікавила постать святого Йосипа, обручника Пресвятої Діви Марії, дуже хотілось більше дізнатись про життя цього святого, адже так мало про нього написано в Біблії. Пройшло чимало часу пошуків, і ось нарешті моєму погляду відкрилась чи не єдина книга, котра є присвячена життю святого Йосипа. "Тень Отца" - один з самих відомих романів польського письменника і публіциста Яна Добрачинського.

... Тихе, усамітнене життя Йосипа в Вифлеємі раптово змінюється, і розпочинається нелегке випробування для його послуху Богові, повне сумнівів і небезпек. Йому доводиться зрозуміти і прийняти своє покликання, щоб стати тінню Справжнього Отця і захисником Ісуса і Міріам...

Говорить о Ее заслугах - это правильно;
но прежде всего надо научиться
следовать Ее примеру.
Она более желает от нас подражания,
чем восхищения,
а ведь Ее жизнь была такой скромной!..
И сколько невзгод, сколько разочарований!
Сколько раз люди упрекали доброго святого Иосифа,
сколько раз не хотели заплатить за его труд!
Мы с вами были бы очень удивлены,
если б знали, сколько они страдали...

Св. Тереза Младенца Иисуса

Так само, як і до книги "Листи Никодима", котра за короткий час стала дуже популярною в світі, так само і до циєї книги, письменник кілька років провів в різних бібліотеках світу в пошуках потрібного матеріалу. Саме історичні факти роблять книги цього письменник дуже популярними у всьому світі.
Прочитати книгу (або зкопіювати на свій комп'ютер) можна на сайті Братів Менших Конвентуальних за ось цим посиланням:
"Тень Отца" - http://edit.francis.ru/index.php?show=lib&book=1142603389
А якщо когось зацікавить книга "Листи Никодима", то її можна переглянути ось тут:
"Письма Никодима" - http://www.krotov.info/lib_sec/05_d/dob/rachin_00.html

Повідомлення відредагував juraua - Вівторок, 29.12.2009, 15:07
 
NatashaДата: Понеділок, 11.01.2010, 14:20 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Юра, я така вдячна за книгу Глорії Поло, це дійсно дуже повчальна книжка, перечитавши її багато над чим замислилась. Я читала книгу "Пекло яке воно є"там описується як Господь показав святому пекло у вісні і той побачив що його учні (які булиживі)роблячи погані вчинки стоять вже перед ворітьми пекла, святий хотів їх покликати ,але в ньго нічого не виходило. Святий почав просити Господа щоб дозвов їх витягнути,але Господь не дозволив відповівши що вони мають священиків ,тебе, наставників нехай слухають їх і виходять з відти.
Я вважаю що ця книга написана такою доступною мовою є такою собі соломинкою вципивши за яку можемо вийти з пекла,це ще одна підказка Господа щоб ми не заблукали в цьому світі
 
jurauaДата: Понеділок, 11.01.2010, 17:21 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Читаючи ділення Глорії Поло мене дуже вразило те, як їй Господь показав таїнство подружжя на прикладі її батьків (її батько під час таїнства шлюбу отримав від Господа пастирський посох, бо Господь зробив його пастирем нового стада - сім'ї; а матері подарував вогонь любові і поклав його їй у серце, щоб вона пильнувала цей очаг любові). Це так виразно говорить про речі невидимі, котрих ми не можемо бачити очима, а лише відчувати серцем.
Дякую також за рекомендації щодо книжечки "Пекло як воно є", чи можеш написати автора цієї книги? Знаючи автора легше знайти книгу. xmas


Повідомлення відредагував juraua - Понеділок, 11.01.2010, 17:26
 
NatashaДата: Понеділок, 11.01.2010, 17:59 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Я зпробую знайти цю книжку і написати тобі автора, мене теж вразило це місце в діленні Глорії про подружжя, я навіть перечитувала двічі, ще ділилася з чоловіком ми читали цей уривок вдвох, ти знаєш ми тільки вчора приїхали з скликання де брат читав конференції на тему подружжя. Думаю що Господь намагається мене застеригти від неправільних вчинків і щоб могла застеригти інши наприклад моїх батьків які живуть вже майже сорок років разом і нешлюбні,моїх колег по роботі яким я розповідала про скликання і про книгу навіть роздрукувала щоб вони прочитали. бо так сьгодні мені сказав колега що немає часу по сповідатися.Ми зним розмовляли і я йому зачитала уривок з цієї книги, ти знаєш мені здалося що він і справді замислився.
 
jurauaДата: Вівторок, 16.03.2010, 15:27 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Ось кілька коротеньких історій Бруно Ферреро:

* * * * * * * * * *

Те, що нам казали, коли ми були дітьми:

Не біжи; йди поволі; швидко; їж усе; мий руки; чисти зуби;
мовчи; говори; перепроси; привітайся; ходи сюди; відчепись від
мене; йди бавитися; не перешкоджай; не біжи; вважай, бо впадеш;
тим гірше для тебе; ти не вмієш; ти замалий; я сам зроблю; ти
вже великий; йди спати; вставай, вже пізно; я маю роботу; бався
сам; одягнися; не стій на сонці; йди на сонце; не розмовляй з
повним ротом...

Те, що ми хотіли б почути:

Люблю тебе; ти гарний; я щасливий, що тебе маю; поговорімо
про тебе; як почуваєшся? боїшся? чому не хочеш? ти – дуже милий;
приємний; розкажи, що ти відчував; ти – щасливий? мені приємно,
коли ти смієшся; плач, якщо хочеш; кажи те, що хочеш; чому
страждаєш? що тобі не подобається? довіряю тобі; мені приємно з
тобою; хочу розмовляти з тобою; мені приємно слухати тебе; ти
мені подобаєшся такий, який ти є; гарно бути разом; скажи, якщо
я помилився...

Навколо тебе є багато людей, що чекають на слова, які хотіли
почути ще в дитинстві.

* * * * * * * * * *

Нервово смикаючи ручку своєї торбинки, одна пані сказала:
“Знаю, що мій чоловік вміє бути ніжним і сердечним. Він
завжди є таким з нашим псом”.

Повідомлення відредагував juraua - Вівторок, 16.03.2010, 15:27
 
NatashaДата: Понеділок, 22.03.2010, 14:25 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Дякую Юро, мені теж сподобались ці оповідання з книжечки Бруно Ферреро. Нещодавно ми на спільноті ФОС зачитували саме ці оповідання
 
Форум » Test category » Test forum » Книги (Може хтось прочитав цікаву книжку, поділіться цим скарбом)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: