Четвер
25.04.2024
01:02
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Сайт Спільноти ФОС в Старому Острополі

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Test forum » Питання, відповіді (Тут можна задавати питання щодо користання форумом та сайтом)
Питання, відповіді
jurauaДата: Середа, 18.11.2009, 10:43 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Якщо в когось з вас виникають запитання щодо користування форумом, або сайтом в цілому (створення нових тем на форумі, як спілкуватись на форумі, як розмістити своє ділення на сайті і т.д.), задавайте їх тут. По мірі можливості спробую давати вам відповіді.

Додано (18.11.2009, 10:13)
---------------------------------------------
Відразу хочу привернути вашу увагу до трьох кнопочок, котрі розміщено над заголовком форуму:

ADD REPLY - Відповісти
Натиснувши на цю кнопочку ви можете додавати ваші ділення, запитання, відповіді на чиїсь запитання, тощо.

NEW TOPIC - Нова тема
За допомогою цієї кнопочки можна створювати нові теми, які ви вважаєте актуальними. Будьте уважні при створенні теми, відредагувати її або видалити може лише адміністратор.

NEW POLL - Нове опитування
Ця кнопочка створює нове опитування, де можна віддати свій голос за чи проти, або в наведеному переліку питань обрати актуальну для вас відповідь.

Додано (18.11.2009, 10:29)
---------------------------------------------
Швидко додати нове повідомлення можна за допомогою віконця "Нова відповідь", котре розташоване в самому низу.
Набирайте текст повідомлення, після чого в графі "Код безпеки" набираєте комбінацію з чотирьох цифр, котрі ви бачите праворуч і тисните "Додати відповідь". Якщо код безпеки ви ввели вірно, ваше повідомлення буде опубліковано в даній темі.

Поставивши галочку навпроти "Повідомлення на e-mail при відповідях" ви можете отримувати повідомлення на ваш e-mail, коли хтось напише відповідь в даній темі.

Додано (18.11.2009, 10:36)
---------------------------------------------

УВАГА!!!

Залишати повідомлення на форумі можуть тільки зареєстровані користувачі

Гості користуватись форумом не можуть

Додано (18.11.2009, 10:43)
---------------------------------------------
Якщо у вас виникли запитання щодо реєстрації на сайті, ви можете їх задавати в гостьовій книзі.
В гостьову книгу можна потрапити з головної сторінки сайту, натиснувши посилання "Залишай свої повідомлення тут..."

Повідомлення відредагував juraua - Середа, 18.11.2009, 10:43
 
taniaklaraДата: Четвер, 19.11.2009, 15:51 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Юра, вітаю тебе і щиро дякую за такі слушні поради.
 
jurauaДата: П`ятниця, 20.11.2009, 17:27 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Ура! Нарешті хтось зумів напсати на форумі. Дякую, Таня-Кларо, за це повідомлення, може тепер люди зрозуміють, що форум створено для спілкування. А не для однієї ооби biggrin
 
taniaklaraДата: П`ятниця, 20.11.2009, 19:27 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Юра. я відправила вже чотири повідомлення по темах форума, але жодне з них не пройшло. Я набираю код безпеки і мене в"виключає" з мережі. І повідомлення зникають.
 
jurauaДата: Вівторок, 24.11.2009, 15:34 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Є кілька можливих причин.
Спробуйте на початку завантажити програму для користування Інтернетом Mozilla Firefox 3.5.5. Я не знаю якою програмою Ви користуєтесь, але спробуйте завантажити собі цю програму, ось посилання:

http://download.mozilla.org/?product=firefox-3.5.5&os=osx〈=ru

Встановіть цю програму на свій комп'ютер і з її допомогою спробуйте зайти на сайт і повторити спробу написати відповідь на форумі.

Повідомлення відредагував juraua - Вівторок, 24.11.2009, 17:37
 
NinaДата: Понеділок, 30.11.2009, 00:51 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Ось я також написала smile
 
NatashaДата: Понеділок, 14.12.2009, 13:55 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Юра в тебе є цікаві фільми або мультфільми, чи можиш ними поділитися
 
taniaklaraДата: Середа, 23.12.2009, 08:07 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Юрочка, якщо можливо повідом мені, чи пирходять мої листи на Форум Школи. Щиро дякую.
 
jurauaДата: Понеділок, 11.01.2010, 17:32 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Natasha)
Юра в тебе є цікаві фільми або мультфільми, чи можиш ними поділитися

Звичайно є і я з радістю ними поділюсь
xmas xmas xmas

Додано (11.01.2010, 17:32)
---------------------------------------------

Quote (taniaklara)
Юрочка, якщо можливо повідом мені, чи пирходять мої листи на Форум Школи.

Вибач, Таня-Кларо, що лише зараз пишу, але останній лист від тебе на форумі був 24.11.09. Не знаю з чим це пов'язано. Запитай в Діанки, може яксь проблема з адресою? А ти отримуєш листи з форуму?
 
Форум » Test category » Test forum » Питання, відповіді (Тут можна задавати питання щодо користання форумом та сайтом)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: